Duygu Hanım'ın Baby Shower Partisi 'Uzay Bebek Geliyor'

Duygu hanımın gelecek olan 2. prensi Uzay bebek için adı gibi 'Uzay' konsepti hazırladık.

  • Baby shower parti çerçevesi,
  • Banner
  • Mom to be Kuşağı
  • El pankartları ve
  • Çikolatalar

ile evde gerçekleşen baby shower için birbirinden şık ürünler hazırlandı.

 

 


 

Nilay Hanım'ın Baby Shower Partisi


Ömer Taner Bebeği bekleyen Nilay Hanım için mavi tonlarında ve prince temalı;


- Baby Shower Oyun Kartları
- Baby Shower Tombalası ( Baby Shower Bingo)
- Baby Shower Parti Çerçevesi,
- Karşılama Panosu ( Ömer Taner Bebek Geliyor)
- Afiş ( Nilay'ın Baby Shower Partisi)
- Pop-Corn Kutuları ve çeşitli stickerlar hazırlandı...
Sağlıkla gelsin Ömer bebek..

 


 


Size Özel Resimler DUBAI'de Neslihan Hanım'ın Baby Showerında Görüldü!!


B&B Events Dubai UAE ve Size Özel Resimler işbirliği ile Neslihan Hanım'ın 'Denizci Temalı' Baby Shower Partisi Dubai'de gerçekleşti.


Baby Shower Parti Çerçevesinden, el pankartlarına, pano ve bannerdan bebek bezi süslerine, dilek ağacından, en ufak detaylara ve tabi ki Bella Bakery Bellisima'nın muhteşem pasta ve kurabiyelerine kadar her şey dört dörtlüktü..

Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki bu parti organizasyonunda Size Özel Resimler'e güvenen ve tercih eden B&B Events ve Bella Bakery Bellisima'ya çok teşekkür ediyorum.


Ahoy İt's a Boy! Nesli's  Sailor Baby Shower Party!

 


 


Simay Ada Bebek Geliyor! Dilek'in Baby Shower Partisi

Bahçe kamelyasında kutlanacak olan Dilek Hanım'ın Baby Showerı için Garden ve Vintage Temalı Baby Shower Çerçevesi, Baby Shower El Pankartları ( konuşma balonları), Çubuklu Aksesuarlar (biberon, emzik, önlük, çıngırak vb) ile konuklara dağıtılmak üzere Magnetli kapak açağaı hazırlandı. Bunların Yanında konsepte uygun şişede çilek şurubu ile garden temalı kaplar ile bütünlük sağlandı.

 

 


 


Zeynep Derin Bebek için Meyve Temalı Baby Shower Partisi

Ayşegül Hanım'ın dünyaya gelecek olan Zeynep Derin Bebeği için hazırladığımız, meyve temalı ve pembe- sarı, mint yeşili tonlarındaki Baby Shower Çerçevesi, Karşılama Panosu ve Hoşgeldin Posteri. Sizlerde bu ürünleri ilave konsepte uygun hediye poşetleri, peçetelikler, kürdanlar, stickerlar, pasta ve cupcakeler ile tamamlayabilirsiniz.


Cenya Hanım'ın Pembe ve Mor Temalı Bez Kesme Töreni. Faşadura de Cenya. Cenya's Baby Shower

Yakın zamanda bir prenses dünyaya getirecek olan Cenya Hanım'a ' Pembe ve Mor' Temalı Bez Kesme Töreni Aksesuarları Hazırladık.
Bez Kesme ; bebeğe giysi hazırlama günü olarak tanımlanabilecek faşadura'dır.
Baby Shower olarak da düşünebilirsiniz.. Bu organizasyon için Cenya Hanım'a ; ( Baby shower) Çereçevesi, Poster ( karşılama panosu), Baby Shower- Faşadura El Pankartları, Peçetelikler, Duvar Bannerı, Bayraklı Kürdanlar, Dilek Kartları ve Kesilecek Faşadura Bezi ile içine konacağı süslü sepeti hazırladık. Bu önemli günde bizi seçtiği için Cenya Hanım'a teşekkür ediyor ve prensesinin sağlıkla dünyaya gelmesini diliyoruz...


 


 

Tanja Hanım'ın Mavi Temalı Baby Shower Partisi

Tanja hanımın gelecek olan Can bebeği için hazırlanan iki adet karşılama panosu ve çeşitli el pankartları. Toz mavi tonlarına yardımcı pastel mor ve yeşil kullanıldı. Yapılan pasta ve sabun görsellerindeki puset ve bebeğe uygun bir tasarım yapıldı.


 


Canan Hanım'ın Denizci Temalı Baby Shower Partisi

Sevgili Canan Hanım için uyarladığımız denizci temalı baby shower ürünleri, 70 x 100 temalı parti çerçevesi, karşılama panosu, duvar bannerı, el pankartları, peçete ve peçetelikler, bayraklı kürdan, bayraklı pipet, yaka rozeti, butik pasta, butik kurabiye, konsepte uygun tabak, konuklara verilmek üzere konsepte uygun hazırlanan lipstickler, annemiz için kuşak ve hediye poşetleriydi.

Kaan bebeğin sağlıkla gelmesi dileğiyle..


 


 

Ofis Arkadaşlarının Gözde Hanım'a Baby Shower Sürprizi


Gözde Hanım için ofis arkadaşları tarafından sürpriz olarak sipariş edilip hazırlanan denizci temalı baby shower partisi. Temalı Baby Shower Parti Çerçevesi, Banner, Poster, El pankartları ( el kartları), Yaka rozetleri, Mom to be kuşağı ve Temaya Uygun Butik Pasta

 

 


Çanakkale'den Banu Hanım'ın Denizci Temalı Baby Shower Partisi

Banu Hanım'ın Ateş Bebeği için hazırlanan Denizci temalı baby shower partisi süslemeleri; Temalı Parti Çerçevesi, Banner, Kurabiye Stickerı, Bayraklı pipet, kürdan ve Yaka Rozetleri Çanakkale'ye gönderildiler.

 

 


Çanakkale'den Arda Hanım'ın Vintage Temalı Baby Shower Partisi

 

Arda Hanım için hazırlanan, pembe ve vintage temalı parti çerçevesi, bayraklı pipetler, kürdanlar, baby shower posteri, duvar bannerı, yaka rozetleri, su şişesi ve kurabiye stickerları Çanakkale' ye gönderilmek üzere hazırlar :)

 


 


Megi Hanım'ın Pembe Temalı Faşadura (Bez Kesme) Baby Shower TöreniTaksim Hill Hotel'de Yapılan Baby Shower Töreninde Kullanılan Parti Süslemelerimiz. Masa aksesuarları, Poster, Şekerleme Masası ve Çubukları, Parti Çerçevesi ve Peçetelikler...

 

 

 

 


Sibel Sara Hanım'ın Pembe Prenses Temalı Faşadura (Bez Kesme) Baby Shower Töreni

 

 

Yine şirin mi şirin ama bu sefer pembe bir konsept ile Sara hanımın baby shower partisini bu kez mekanda süsledik..

 


 Zeynep Hanım'ın Mor Rüya Temalı Baby Shower Partisi

 

Sevgili Zeynep hanım için en sevdiği renk olan mor ve tonlarında cici mi cici bir konsept hazırladık.

Çerçeveden, peçetelere, baby shower oyunlarından bannera kadar neler yoktu ki konseptimizde...