Size Özel Resimler Ne Yapar?

Size Özel Resimler, size ve sevdiklerinize unutulmaz anlar yaşatabilmek için birbirinden özel hediyeler ve parti konseptleri tasarlar.

Size Özel Resimleri farklı kılan ise, tasarımların gerçekten sadece ‘size özel’ olmasıdır. Standart resimleri ve tasarımları size uyarlamıyoruz, ‘sizin için’ tasarlıyoruz.

Size Özel Resimler Nasıl Çalışır?

Özel Gün ve Parti Organizasyon Tasarımları İçin;

 

Baby Shower, Faşadura, Doğum Günleri1 Yaş PartisiHoşgeldin Bebek PartisiHastane OdasıKına GecesiBekarlığa Veda gibi özel günlerinizi ve partilerinizi sadece size özel konseptler belirleyerek birbirinden güzel süslemelerle unutulmaz kılıyoruz.
İsterseniz konuklarınıza verebileceğiniz küçük hediyelerde tasarlayarak, sizinle birlikte konuklarınızın da mutlu olmasına yardımcı oluyoruz.

Sipariş verildikten ve ön ödeme yapıldıktan sonra belirttiğiniz detaylar doğrultusunda size özel tasarım çalışmalarına başlayacaktır. Size özel hazırlanmış ürün görselleri baskı öncesinde onayınız için tarafınıza mail atılacaktır. Onayınız sonrasında ürünlerinizin baskı aşamasına geçilecektir. Ödemenizi havale – eft yolu ile yapacak iseniz, sizin için özel hazırlanmış ürün görsellerine onay verdikten hemen sonra baskı öncesi yapabilirsiniz.

isterseniz ürünlerinizi Maltepe -  Altayçeşme'deki Merkezimizden (adresi size bildirilecektir) elden teslim alabilirsiniz. Ürünlerinizi elden teslim almak isterseniz ödemenizi de o sırada yapabilirsiniz.

Özel gün ve partilerinizde kullanabileceğiniz ürünlerimiz ,

Parti Çerçeveleri

Yazılı El Pankartları

Gözlük, papyon, dudak, bıyık

Kravatlar, şapka modelleri, taç

Maskeler ;  Maskeli balo, karakter, insan yüzü maskeleri

Poster

Ayaklı veya Ayaksız Karşılama Panosu

Hakkında Panosu

Dilek Kartları

Kitap ayracı

Bayraklı Kürdan

Bayraklı Pipet

Stickerlı Su şişeleri

Duvar Bannerı

Yaka Rozetleri

Hediye Magnet

Kına, Söz, Nişan ve Düğün Hediyelikleri

Köpük Oyuncakları

Stickerlı Çanta Paketler

Peçete + Peçetelik

Özel Tasarım Tişört

Stickerlı Cam şişede lavanta,  şekerleme, duş jeli, bal, kolonya ve ya reçel

Kokulu Sabun

Kokulu Taş

Stickerlı tabak

Stickerlı bardak

Butik kurabiyeler

Yemek kartları

Amerikan Servis

Cup cake kabı

Anı Defteri

Çocuklar için Pop corn külahları

Çocuklar için, boyama kitabı + hediye poşeti

Çok daha fazlası için, fiyat bilgisi ve tüm sorunlarınız için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail atabilirsiniz.

 

İyi Eğlenceler!

 

Baskı Ürünleri İçin;

Öncelikle kendinize veya sevdiklerinize vereceğiniz özel hediyenin ne olacağına (hangi ürüne basılacağına) karar veriyorsunuz.

Seçenekleriniz arasında

*Tişört *Kupa *Tabak *Saat *Poster *Rozet *Çanta *Lolipop *Fotoğraf Kolaj

gibi ürünler yer almaktadır.

İkinci aşamada ise, sizinle birlikte tasarımın ne olacağına karar veriyoruz. Burada hediye edilecek kişinin kendi yüzünü illustrasyon olarak çizip en büyük hayali, kişisel özellikleri, en çok bulunmak istediği yer gibi belirgin özelliklerinden yararlanıp bir tasarım yapabileceğimiz gibi, daha farklı eğlenceli, romantik, sevimli, ciddi... tasarımlar da yapabiliriz.

Son olarak, ortaya çıkan tasarımı, seçtiğiniz ürüne baskılayıp adresinize gönderiyoruz.
Keyfini Çıkarın!